Finał XXXIX Edycji Pucharu „PragaDart”

9 grudnia 2017r. rozegraliśmy Finał XXXIX Letniej Edycji Pucharu „PragaDart”. 

Klasyfikacja Finałowa:

I miejsce – Wojciech Sołtys
II miejsce – Damian Chyliński
III miejsce – Piotr Sędziak

IV miejsce – Radosław Rudnik

V miejsce – Krzysztof Lewkowicz

VI miejsce – Dariusz Jakubowski

VII miejsce – Konrad Krasuski

VIII miejsce – Michał Sochocki

IX miejsce – Łukasz Łoniewski

X miejsce – Leszek Sosiński

XI miejsce – Kuba Towalewski

XII miejsce – Adam Szczesik

Najbardziej wszechstronnym zawodnikiem tej edycji została:

Wojciech Sołtys

TURNIEJ OTWARTY

I miejsce – Sławomir Podgórski
II miejsce – Grzegorz Falkowski

III miejsce – Kamil Różycki

IV miejsce – Paweł Pruchniak

Miejsce V – VIII – Michał Szyller

Miejsce V – VIII – Monika Bakalarczyk

Miejsce V – VIII – Daria Kłopotowska

Miejsce V – VIII – Mariusz Kędzierski

IX miejsce – Maja Groszek

X miejsce – Paweł Kamiński

XI miejsce – Agnieszka Sala

XII miejsce – Piotr Stangreciak

GRATULUJEMY !!!

Tabela gier turnieju finałowego:

VI Eliminacja XXXIX Edycji

VI Eliminacja

Finał (B of 7) 

Wojciech Sołtys vs. Jacek Szczepaniak - 4:1

Mecz o 3 miejsce (B of 5) 

Piotr Sędziak vs. Grzegorz Falkowski - 1:3

Półfinały (B of 5) 

Piotr Sędziak vs. Wojciech Sołtys - 0:3

Jacek Szczepaniak vs. Grzegorz Falkowski - 3:0

Mecze 1/4 (B of 5) 

Krzysztof Lewkowicz vs. Piotr Sędziak - 0:3

Wojciech Sołtys vs. Adam Szczesik - 3:0

Jacek Szcepaniak vs. Michał Sochocki - 3:1

Damian Chyliński vs. Grzegorz Falkowski - 2:3

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

V Eliminacja XXXIX Edycji

V Eliminacja

Finał (B of 7) 

Konrad Krasuski vs. Jacek Szczepaniak - 4:2

Mecz o 3 miejsce (B of 5) 

Bogusław Hezler vs. Dariusz Jakubowski - 0:3

Półfinały (B of 5) 

Konrad Krasuski vs. Bogusław Hezler - 3:0

Dariusz Jakubowski vs. Jacek Szczepaniak - 1:3

Mecze 1/4 (B of 5) 

Krzysztof Lewkowicz vs. Konrad Krasuski - 2:3

Bogusław Hezler vs. Kuba Towalewski - 3:1

Radosław Rudnik vs. Dariusz Jakubowski - 1:3

Jacek Szczepaniak vs. Leszek Sosiński - 3:2

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D