Dart Poetycko – ID 63




 

Dzięki uprzejmości naszego kolegi Tomka Brzęczkowskiego z drużyny Warszawskich Rekinów

pozwolę sobie zamieścić wiersz, dla którego weną był pierwszy turniej Okręgowy w Projektorze.

 

W oczach zaiskrzyły się łezki
Dusza do gardła mi się podniosła
Dawno nie było takiej imprezki
Nie wszędzie dart, to na dupie krosta
Choć alkohole nie dewizowe
Zakąski w ustach się nie rozpływają
Stroje nie zawsze wieczorowe
Nie wszyscy darta w dupie mają
W Projektorze schludno i ładnie
Jest gdzie siedzieć… i gdzie polec
Włos nikomu z głowy nie spadnie
Dart nie jest im jak dupie kolec
Tutaj się z nerwów pięść nie zaciska
Nie łażą ludzie w lewo i prawo
Dym się do oczu przy grze nie wciska
Brawo, Projektorze ! jeszcze raz BRAWO

 

TB

 

Po pewnym czasie powstały kolejne piękne słowa rymem pisane, tym razem o samym Darcie:

 

Słucham rocka z plastiku

Lecz to nie to, co na żywo

Nawet w najlepszym głośniku

Nikt na scenie nie zarzuci grzywą

 

Uwielbiam, też łowić ryby

Choć w palcach robak się ślizga

Szybciej na to je złapię, niż gdyby

Na haku była silikonowa glizda

 

Choć z wiekiem osłabł natury zew

W seksie lew zamienił się z chomikiem

To nawet troszkę nie buzuje krew

Na myśl, by kochać się z…  plastikiem

 

Kończę, wiec przydałaby się pointa

Kochani Bracia i Siostry

Plastik to Achillesa pięta!

Prawdziwy dart … to dart ostry!

 

TB


Tym razem szantowo …

 

 

Bo miło jest trafiać maksy
I fajnie szybko zejść w dół
Lecz nie unikniesz kraksy
Gdy dabla nie będziesz czuł

Parę łyków, by w ręce luz
Tylko tarczę masz przed sobą
Tu już nie potrzeba póz
Rzucasz… kurwa znowu obok

Bo miło jest trafiać maksy
I fajnie szybko zejść w dół
Lecz nie unikniesz kraksy
Gdy dabla nie będziesz czuł

Ileż trafień tuż nad
Lotek wbitych na skos
Jak często trafia cię szlag
Że było… ale o włos

Bo miło jest trafiać maksy
I fajnie szybko zejść w dół
Lecz nie unikniesz kraksy
Gdy dabla nie będziesz czuł

Na co dzień słodką ma minę
Dla znanych i nieznanych dam
Wieczorem  jest już rekinem
Gdy ściska dwadzieścia gram

Bo miło jest trafiać maksy
I fajnie szybko zejść w dół
Lecz nie unikniesz kraksy
Gdy dabla nie będziesz czuł

Król darterów! To go łechce
Do bólu tutaj jestem szczery
Drugiego miejsca nikt tu nie chce
A co dopiero trzy… lub cztery!

Bo miło jest trafiać maksy
I fajnie szybko zejść w dół
Lecz nie unikniesz kraksy
Gdy dabla nie będziesz czuł

Dlatego łykając piwko ze smakiem
Nie licząc która to kwarta
Kubowicz z Fabisiakiem
Dziurawią terczę od darta

Bo miło jest trafiać maksy
I fajnie szybko zejść w dół
Lecz nie unikniesz kraksy
Gdy dabla nie będziesz czuł

 

TB 

 

Menu

SuperLiga

Login Form

Kalendarz

Legenda

Ostatnie wydarzenia

Aktualnie oglądających

Fotki

Aktualności

wrzesień 2013
NPWŚCPtS
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 3012345
N Wrz 08 @13:0008:00
Puchar Kuźni 8 edycja (FINAŁ)
Cz Wrz 12 @19:0011:59
Puchar Kuźni 9 edycja (1 eliminacja)

Spis treści
Dart Poetycko
Strona 2
Wszystkie strony


Dzisiaj jest: Wtorek
3 Września 2013
Imieniny obchodzą
Antoni, Bartłomiej, Bazylissa,
Bronisław, Bronisz, Erazma, Eufemia,
Eufrozyna, Izabela, Jan, Joachim,
Joachima, Manswet, Mojmir, Szymon,
Wincenty, Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 120 dni.
Zodiak: Panna

8